Skip to content Skip to navigation

Spektaklis jaunimui PABĖGIMAS Į AKROPOLĮ

Data: 
2017-05-23 14:00

Gegužės  23 d. 14 val.
jaunimui skirtas spektaklis

Laurynas Jukna
PABĖGIMAS Į AKROPOLĮ

  Šis spektaklis XX tarptautiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje – konkurse Rygoje laimėjo pagrindinį prizą, gavo stilingiausio spektaklio nominaciją, apdovanotas Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros - šventės „Šimtakojis 2017“ diplomu kaip vienas geriausių spektaklių jaunimui.
    
Veiksmas žiūrovus nukelia į mažą Lietuvos miestelį, kur pagrindinių veikėjų, paauglių Živilės ir Dariaus, gyvenimas ir patiriamas pasaulis atrodo žiaurus, kartais juokingas, o kartais – skaudžiai absurdiškas. Jaunuoliai bando nuo jo bėgti į svajonių miestą Akropolį, kuris pagrindinei herojei Živilei atrodo kaip didysis išsigelbėjimas. Akropolyje viskas labai gražu – gražūs žmonės, gražūs vaizdai, ir svarbiausia, - ten visko yra. Tačiau galiausiai paaiškėja, kad Akropolis – visai ne svajonių miestas, o paprasčiausias prekybos centras, dažnai mažų miestelių paauglių vizijose ir noruose besikuriantis kaip laimingos svajonių erdvės modelis.

Režisierė – Auksė Antulienė
Vaidina: Viktorija Levinger, Gvidas Juozaitis, Elzė Momgaudytė, Gabrielė Degutytė, Kotryna Vaineikytė, Danielius Mizgiris, Akvilė Brazauskaitė, Matas Stripeika, Greta Šlimaitė, Agnė Vasiliauskaitė, Jurgita Dominauskaitė, Teresė Mizgirytė, Augustas Šipavičius, Haroldas Kalnius, Erikas Miltinis, Liutauras Vyšniauskas, Greta Jašmontaitė, Giedrė Šakalytė, Gabrielė Malūkaitė, Eglė Žilakauskaitė, Margarita Rimaitė, Gabija Šarkutė, Barbora Paleckytė, Gintarė Lasytė.

    Spektaklio trukmė 70 min. 
Bilieto kaina 3,00 eurai.  Bilietų kiekis ribotas.