Skip to content Skip to navigation

Grupė ,,Pelenai" su Česlovu Gabaliu

Data: 
2018-04-25 18:30

Grupė „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu atvyksta į Kretingą

 

PASKUBĖK ISIGYTI BILIETUS. IKI KOVO 31 D. BILIETAI PIGESNI.

 

Ryškiausia ir profesionaliausia Lietuvoje gyvo garso grupė "Pelenai" atvyksta į Kretingą ir savo gerbėjus bei visus muzikos mylėtojus ketina nudžiuginti gerai žinomais savo kūriniais - „Lopšinė“, „Laiškai“, „Draugams“, „Sudie“, „Nupiešk man laimę“.

Grupės „Pelenai“ repertuarą sunku nusakyti kelias žodžiai. Jie atlieka nuo svajoti kviečiančių baladžių, iki dainų, kurios priverčia gerbėjus pakilti iš savo vietos ir atsiduoti nerūpestingoms šėlionėms. Grupės dainos nepalieka abejingų ir po koncerto kiekvienas žiūrovas dar ilgai dalinsis teigiamais įspūdžiais.

Grupės vokalistas Česlovas Gabalis turi išskirtinį balsą, dainavimo ir bendravimo su publiką stilių. Kartu su juo koncertuos grupės nariai Gintas Banys, Audrius Piragis, Saulius Didžiulis, Vaidas Taurinskas, Žaneta Taurinskienė. Jie pažada koncertas abėjingų nepaliks.

Įstorija, prasidėjusi prieš 22 metus, tęsiasi. Balandžio 25 dieną  (trečiadienį) šios istorijos dalimi taps visi Kretingiškiai. Česlovas Gabalis ir bičiuliai dovanos jums ryškiausią ir kokybiškiausią muzikos vakarą, pavadinimu „PELENAI“.

 

Grupės „PELENAI“ jubiliejinio koncerto momentai

https://www.youtube.com/watch?v=wuYDW67eOrc

 

Lopšinė

https://www.youtube.com/watch?v=46p-L0_tJ1w

 

Laiškai

https://www.youtube.com/watch?v=1a-5Qsgfkz0

 

Draugams

https://www.youtube.com/watch?v=yRCRdRf9DLU