Skip to content Skip to navigation

LAKŠTINGELĖ vėl prašo žiūrovų palaikymo

Pateikta: 2014-05-26 13:59 (atnaujinta: 2014-05-26 14:43)

„DUOKIM GARO!” FINALAS SU KRETINGOS „LAKŠTINGELE“ –
JAU ŠĮ ŠEŠTADIENĮ

Liaudies išmintis sako, kad bet kokį derlių įprasta skaičiuoti rudenį. Tačiau daugelis kultūros institucijų, taip pat - ir kultūriniai televizijos projektai savo „derliaus sezoną“ baigia vasaros pradžioje, tad ir šiųmečiai populiariosios LRT laidos „Duokim garo!” nugalėtojai taip pat paaiškės jau visai netrukus – šeštadienio, gegužės 31 dienos, vakare.
Matyt, kad retas kretingiškis, kuris jaučiasi esąs neabejingas savo miesto, savo krašto reikalams, dar iki šiol nėra girdėjęs apie Kretingos rajono kultūros centro liaudiškos kapelos “Lakštingelė” sėkmę šioje televizijos laidoje. Sausio mėnesį įveikę varžovus pirmajame atrankos ture, kretingiškiai nugalėjo ir mėnesio bei ketvirčio finaluose. Žinoma, atlaikyti šios “muzikinės pirties” “karštį” mūsiškiams padėjo jų entuziazmas, sutelktumas ir didelė meilė muzikai. Tačiau ypač daug jėgų ir noro garsinti savo miestą pridėjo visų kretingiškių balsavimas, saviškių paskatinimas ir padrąsinimas, lydėjęs kapelos dalyvius visą nelengvą pusmetį. “Lakštingelės” muzikantai ir dainininkai kartu su vadovu Pranu Razmumi nepaliauja džiaugtis šiuo kraštiečių  palaikymu ir, repetuodami finalui skirtą progamą, labai tikisi dar didesnės gerbėjų gausos, taip labai svarbių žiūrovų “balsų” telefonu…
Nors į finalą patekusi Babtų miestelio kapela taip pat griežia puikiai, tačiau juk turėsime retą progą prisidėti, kad šį muzikinį projektą laimėtų būtent Kretingos muzikantai. Visi finalininkai – jau nugalėtojai, todėl “Lakštingelės” dalyviai net dabar mąsto apie būsimą padėkos koncertą savo gerbėjams.
Tad tegul mūsų miesto kolektyvą finalinėse varžytuvėse lydi kuo geriausia sėkmė ir visų kretingiškių palaikymas!

                                                                                                                                                                       Aušrinė Zulumskytė