Skip to content Skip to navigation

Kuriančias ir muzikuojančias šeimas vėl kvies gegužės žydėjimas

Pateikta: 2016-04-12 11:02 (atnaujinta: 2016-04-12 11:04)

Kaip ir kasmet, įsibėgėjant pavasariui, Kretingos rajono kultūros centre vėl imamės ruoštis mūsų visų pamėgtam muzikuojančių ir kuriančių šeimų susitikimui - koncertui "Kai namuose pražysta muzika..." iš renginių ciklo „Kūrybos žydėjimas“. 
O namuose juk pražysti gali ne vien gėlės – žmogaus sieloje kartais dar gražesniais žiedais prasiskleidžia parasti, bet nuoširdumu žavintys kūrybos, muzikavimo žiedai. Regis, tarp  gausybės mus supačių „medijų“ siūlomų „šou“ vis mažiau vietos lieka paprastam, tačiau neprastam, šiltam ir atviram bendravimui, kai žmonės tiesiog dalijasi sukauptomis mintimis, išsiliejusiosmis į poezijos eilutes, į drobes ar piešinius, į rankdarbius, į dainas.
Esame dėkingi šeimynoms, kurios dalyvavo šiame renginyje pastaraisiais metais, nes tai buvo išties jaukios ir malonios popietės, leidusios šaunioms mūsų rajono šeimoms susipažinti, maloniai pabendrauti ir pasidalinti savo laisvalaikio  dalele – tuo, kas muzikine bei kūrybine prasme kiekvieną šeimą ar giminę telkia, vienija, džiugina kasdienybės rutinoje. O ir koncertuose dalyvavusių ir kuriančių bei muzikuojančių šeimų sudėtis džiugino taip pat, kaip ir margaspalvės pavasario puokštės: tėvai ir vaikučiai, dėdės ir tetos, broliai ir seserys, močiutės ir anūkai, net marčios ir anytos... Kuo spalvingesnė šeimyninė „puokštė“, tuo įdomesnė ir istorija, sujungusi šeimą bendrai kūrybai ar muzikavimui.
Tikrai tikime, jog mūsų mieste ir rajone yra dar ne viena šauni šeimyna ar net giminė,  kurie galbūt dar nėra padrąsinti dalyvauti mūsų koncerte. O mums, rengėjams, šiemet labai norėtųsi  ne tik  susitikti su senais gerais pažįstamais, tačiau ir  „atrasti“ naujų įdomių žmonių.
Šiemet koncertas vyks gegužės 13 dieną, penktadienį, 17.30 val. Kretingos rajono kultūros centro Parodų salėje.
Mūsų (o galbūt net ir aplinkinių rajonų) šeimas ar šeimų atstovus, kurie norėtų dalyvauti koncerte „Kai namuose pražysta muzika...“, prašytume iki balandžio 25 dienos paskambinti renginio organizatorei Aušrinei Zulumskytei tel. 860682564 arba parašyti apie savo šeimą el. paštu  reng.org.kretingoskc@gmail.com – būtinai su jumis susisieksime.
Nors iki koncerto dar visas mėnuo, tačiau jau iš anksto norime pasakyti, jog renginyje maloniai  lauksime visų savo ištikimų nuolatinių klausytojų ir, žinoma, naujų žiūrovų.

Kultūros centro renginių organizatorė Aušrinė Zulumskytė