Skip to content Skip to navigation

Įvyko labdaros akcija PALAIMINKI GERUMĄ...

Pateikta: 2017-12-11 12:11 (atnaujinta: 2017-12-11 15:04)

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie labdaros - paramos akcijos PALAIMINKI GEUMĄ... Kretingos rajono savivaldybei, Lietuvos kultūros tarybai, mūsų miesto ir rajono kultūros, švietimo, medicinos įstaigoms, verslo įmonėms, šeimoms, bendruomenėms, pavieniams asmenims. Iš viso akcijos metu šiemet surinkta 3322 eurai. Jie bus padalinti 15 sunkiausiai sergančių mūsų miesto ir rajono vaikų.

Labai dėkojame šauniems  grupės QUORUM atlikėjams. Pradžiuginę Kretingos publiką savo šauniu pasirodymu, jie dar paaukojo 200 eurų labdaros akcijai PALAIMINKI GERUMĄ...

Tikimės, jog šios dovanėlės leis mažiesiems ligoniukams ir jų šeimos nariams bent trumpam nukreipti mintis nuo ligų ir pasidžiaugti Kalėdų Vilties stebuklu.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ !