Skip to content Skip to navigation

Bendradarbiavimo paieškų link

Pateikta: 2016-04-04 15:53 (atnaujinta: 2016-04-04 15:54)

Balandžio 1-ąją, penktadienį, Kretingos rajono kultūros centras sulaukė malonaus svečių vizito – įstaigoje lankėsi Kauno dramos teatro kūrybinė grupė, vadovaujama teatro direktoriaus Egidijaus Stanciko.  Svečiai jau iš anksto buvo išsakę norą apžiūrėti kultūros centro erdves, susipažinti su esamomis techninėmis galimybėmis, o taip pat – pabendrauti su kultūros centro administracija bei kūrybiniais darbuotojais. Kaip teigė pats delegacijos vadovas – aktorius bei teatro direktorius  – E. Stancikas, pažintis su labiau nuo Kauno nutolusių Lietuvos rajonų kultūriniu gyvenimu jų teatrui yra ne tik naujų „nišų“ paieška profesionalaus meno sklaidai, tačiau ir galimybė įvertinti dirbančių regionuose meno srities žmonių pasiekimus, atradimus, įdirbį. Kauno dramos teatro atstovai teigė esą maloniai nustebinti Kretingos rajono kultūros centro patalpų sutvarkymu, interjeru, tad dar besižvalgydami žiūrovų salėje, jau dalijosi mintimis apie savo teatro spektaklius, kuriuos ateityje galėtų parodyti Kretingos žiūrovams. 
Pratęsus pokalbį prie apskrito stalo, kretingiškiai kultūros darbuotojai svečiams pasakojo apie svarbiausius pastarųjų metų E. Radžiaus teatro bei visos kultūros centro veiklos įvertinimus, gautus apdovanojimus, apie centre ir skyriuose susibūrusius mėgėjų meno kolektyvus bei profesionalaus meno atstovų pasirodymus Kretingos scenoje.  Kauno dramos teatro direktorius E. Stancikas bei Kretingos rajono kultūros centro direktorius P. Razmus aptarė galimybes plėtoti bendrus kūrybinio bendradarbiavimo planus, jau šį pavasarį surengiant kitą susitikimą Kauno dramos teatre.
Kiekvienas toks susitikimas, leidžiantis užmegzti naujas kultūrinės bendrystės pažintis, tai impulsas naujų kūrybinės veiklos formų, naujų projektinių idėjų paieškai, kurios papildytų kretingiškių kultūrinį gyvenimą dar įdomesniais renginiais.